Telefony komórkowe dla każdego- jak można to osiągnąć

Nikt jeszcze 20 lat temu nie mógł nawet marzyc o tym, ze telefon komórkowy będzie posiadał każdy W tej chwili ciężko jest nam sobie wyobrazić, ze można żyć bez korzystania z nich. Komórkowe telefony to przyszłość, można o tym powiedzieć bez dwóch zdań- warto jest się jednak zastanowić co stoi za takim boomem technologicznym w dziedzinie komunikacji. Firma Nokia stała się liderem branży po stworzeniu pierwszego, mało podręcznego telefonu komórkowego- z czasem inne giganty, takie jak samsung postarały się, aby każdy, nawet najbardziej przeciętny człowiek mógł posiadać mikrokomputer zawsze przy sobie. Modem GPS, WIFI, a także mocne procesory w telefonach to w zasadzie standard. Ciężko jest sobie wyobrazić współczesne telefony bez tego typu specyfikacji. Nikt jeszcze kilka lat temu nie mógł w ogóle marzyc o tym ,ze będzie mógł mieć komputer i dostęp do internetu zawsze i wszędzie! Dostępność do informacji się niewątpliwie poprawiła Za tym idzie rozwój technologii w olbrzymim tempie- to się nigdy nie skończy

Comments are closed.

  • Sieciowy szybki rozwój- komórki.

    Telefon już w dziewiętnastym wieku był uważany za rewolucyjny wynalazek. W końcu pozwolił on na bezpośrednie rozmowy w czasie rzeczywistym, wykonywane na bardzo dużą odległość. Możliwości telefonów były w olbrzymim stopniu wykorzystywane w trakcie wojen, na giełdach, czy w rozmowach międzynarodowych. Olbrzymi przeskok nastąpił na początku lat 80 ubiegłego wieku, kiedy to grupa młodych naukowców … »
  • Opieka nad firmą: usługi IT

    Istny wysyp nowoczesnych technologii, zmieniające się nawet z miesiąca na miesiąc nowinki informatyczne i coraz większa wiedza z zakresu IT sprawiają, że nie każda firma jest w stanie za tym nadążyć. Z tego też powodu decydują się one albo na zatrudnianie informatyków na etat, albo na skorzystanie z pomocy firm zewnętrznych. To drugie rozwiązanie stosowane … »