Telefon- wynalazek przeolbrzymi.

Znaczenie telefonu jako wynalazku jest olbrzymie. Niektórzy nawet asa na tyle odważni, aby uznać wynalezienie telefonu przez Grahama Bella jako wynalazek dorównujący wynalezieniu koła. Przeskok technologiczny cywilizacyjny był ogromny. Dzięki łatwej i szybkiej komunikacji telefonicznej możliwe było przesyłanie informacji na dużą odległość w krótkim czasie, zarządzanie firmami odległymi o tysiące kilometrów i ot w czasie rzeczywistym. Wszystko to sprawiło, ze świat stal się bardziej dynamiczny. Telefony to przyszłość, co do tego nikt nie ma wątpliwości, czy jednak jest to dobry wynalazek, czy bez nich byłoby lepiej? Trudno jest orzec, ale niewątpliwie komórki pozwalają lepiej ratować ludzkie życie, kontaktować się szybko z pracownikami i szefem, a także są pewnym kanałem dostępowym do każdego człowieka na świecie. W tej chwili rozpowszechnienie technologii komorowej przez firmy typu nokia jest olbrzymie. Sam samsung zapoczątkował epokę telefonów wielofunkcyjnych- smart phoneów, które są mikrokomputerami dostępnymi dla każdego.

Comments are closed.

  • Popularność hurtowni wódki wśród potencjalnych klientów

    Nie wszystkie osoby zainteresowane kupnem alkoholu chętnie korzystają z samej hurtowni wódki. Dzieje się tak dlatego, że hurtownia wódki zajmuje się sprzedażą wódki i różnych napojów alkoholowych przygotowywanych przy wykorzystaniu wódki. Tymczasem w sprzedaży dostępne są także inne rodzaje alkoholu, które tylko w niewielkim stopniu zawierają wódkę. »
  • Kontrola procesów biznesowych w firmie

    Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga niewątpliwie wiele wysiłku i sprawnego wykonywania zadań pozwalających osiągnąć zamierzony cel. Kontrola procesów biznesowych w firmie byłaby znacznie trudniejsza, gdyby nie specjalne programy komputerowe tworzone właśnie z myślą o przedsiębiorstwach. Systemy SAP zdobywają sobie ogromną popularność i nie ma w tym nic dziwnego. »