Telefon- wynalazek przeolbrzymi.

Znaczenie telefonu jako wynalazku jest olbrzymie. Niektórzy nawet asa na tyle odważni, aby uznać wynalezienie telefonu przez Grahama Bella jako wynalazek dorównujący wynalezieniu koła. Przeskok technologiczny cywilizacyjny był ogromny. Dzięki łatwej i szybkiej komunikacji telefonicznej możliwe było przesyłanie informacji na dużą odległość w krótkim czasie, zarządzanie firmami odległymi o tysiące kilometrów i ot w czasie rzeczywistym. Wszystko to sprawiło, ze świat stal się bardziej dynamiczny. Telefony to przyszłość, co do tego nikt nie ma wątpliwości, czy jednak jest to dobry wynalazek, czy bez nich byłoby lepiej? Trudno jest orzec, ale niewątpliwie komórki pozwalają lepiej ratować ludzkie życie, kontaktować się szybko z pracownikami i szefem, a także są pewnym kanałem dostępowym do każdego człowieka na świecie. W tej chwili rozpowszechnienie technologii komorowej przez firmy typu nokia jest olbrzymie. Sam samsung zapoczątkował epokę telefonów wielofunkcyjnych- smart phoneów, które są mikrokomputerami dostępnymi dla każdego.

Comments are closed.

  • Szał na punkcie komórek.

    Telefony komórkowe stały się bardzo popularne. W tej chwili sytuacja w której nie mamy przy sobie telefonu komórkowego jest naprawdę ciężka do zniesienia. Ludzie czują, że brakuje im czegoś bardzo ważnego, wpadają w stres. Telefony GSM stały się nierozłącznym elementem naszego życia. Łatwość komunikacji, niska cena połączeń to nie jedyne atuty, jakimi mogą się poszczycić … »
  • Kontrola procesów biznesowych w firmie

    Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga niewątpliwie wiele wysiłku i sprawnego wykonywania zadań pozwalających osiągnąć zamierzony cel. Kontrola procesów biznesowych w firmie byłaby znacznie trudniejsza, gdyby nie specjalne programy komputerowe tworzone właśnie z myślą o przedsiębiorstwach. Systemy SAP zdobywają sobie ogromną popularność i nie ma w tym nic dziwnego. »