Technologia komórkowa wśród nas.

Telefony są obecne w naszej rzeczywistości już od lat. W zasadzie nie zmieniła się w ogóle forma rozmów telefonicznych, jednak znacznemu rozwojowi uległa technologia. W tej chwili współczesne smart fony, których jednym z prekursorów były telefony firmy samsung dają olbrzymie możliwości- oprócz łączności z internetem, telefony te zyskują coraz większa moc obliczeniowa, mogą sobie radzić z coraz bardziej zaawansowanymi aplikacjami, obsługiwać wiele skomplikowanych operacji. Wiele z telefonów już przegoniło komputery sprzed 3 lat, jest to olbrzymi skok. Można śmiało przyznać ze telefony to przyszłość, gdyż to na nich przeciętny konsument może odkryć jak szybko rozwija się elektronika, informatyka, a także grafika komputerowa. Te wszystkie techniki rozwijaj się tylko i wyłącznie dzięki dążeniu dużych gigantów do zwiększania zadowolenia klientów. Nokia właśnie tak robiła, zmniejszając rozmiary telefonów zachęciła o wiele szersze grono do ich zakupu i korzystania z nich. Jest to rewolucja na globalna skale

Comments are closed.

  • Czy każde dziecko musi mieć laptopa?

    Już kilkulatek potrafi przejść plansze w grze komputerowej, odpisać maila do kuzyna czy włączyć film w sieci. Dzieci często wymieniają laptopa jako jeden z wymarzonych prezentów na święta czy na urodziny. Czy nasza pociecha powinna dostać własny komputer w momencie, gdy tylko zacznie sprawnie poruszać się w sieci? Rodzice niekiedy umożliwiają dziecku korzystanie ze swojego … »
  • Znaczenie technologii we współczesnym świecie.

    Technologia ma naprawdę olbrzymie znacznie we współczesnym świecie. Bez zaawansowanej technologii masa procesów nie mogłaby normalnie zachodzić, a społeczeństwo nie mogłoby liczyć na wysoki poziom usług, na przykład komunikacyjnych. Ludzie generalnie narzekają na to, że globalizacja bardzo mocno odciska silna ich dotychczasowym życiu. Prawdę mówiąc, to właśnie globalizacja jest tym co ich najlepsze w życiu … »