Skąd tak szybki rozwój telefonów- odpowiedz.

Telefony to przyszłość, wiedzieli o tym najwięksi światowi wynalazcy począwszy od Bella. Poczałkowo najszybszym urządzeniem komunikacyjnym był telegraf, który niestety miał swoje wady- wymagał przede wszystkim zastosowania alfabetu morse’a, którym posługiwalii się tylko doświadczeni telegrafiści ,marynarze i piloci. Później dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możliwym się stało przekazywanie fonii za pośrednictwem urządzeń komunikacyjnych W tej chwili można było usłyszeć autentyczny głos osoby do nas telefonującej Telefony komórkowe były początkowo instalowane w samochodach- następnie dzięki gigantowi Nokia przeniosły się także do kieszeni bogatych biznesmenów- inna wielka firma, to jest Samsung rozpropagowała telefony jeszcze bardziej, uczyniła je tańszymi i lepszymi. Wszystko to sprawiło, ze nasz świat zmienia się tak dynamicznie. Olbrzymia prędkość przekazywania informacji ma gigantyczny wpływ ma wszystko co nas otacza. Bez telefonów komórkowych nie możliwe by było to czym cieszymy się na co dzień.

Comments are closed.

  • Wybór telefonu komórkowego.

    Telefony komórkowe są niesamowitym wynalazkiem. Wszystko zaczęło się ponad 100 lat temu, gdy brytyjski wynalazca Graham Bell stworzył pierwszy telefon. Cały ten wynalazek był oparty na telegrafie, innym bardzo ważnym dziele inżynierów, który zrewolucjonizował światową komunikację. Bell chciał pójść dalej i nie przesyłać jedynie impulsów elektrycznych, a całą fonię, by móc usłyszeć ciepły głos ukochanej, … »
  • Kontrola procesów biznesowych w firmie

    Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga niewątpliwie wiele wysiłku i sprawnego wykonywania zadań pozwalających osiągnąć zamierzony cel. Kontrola procesów biznesowych w firmie byłaby znacznie trudniejsza, gdyby nie specjalne programy komputerowe tworzone właśnie z myślą o przedsiębiorstwach. Systemy SAP zdobywają sobie ogromną popularność i nie ma w tym nic dziwnego. »