Skąd tak szybki rozwój telefonów- odpowiedz.

Telefony to przyszłość, wiedzieli o tym najwięksi światowi wynalazcy począwszy od Bella. Poczałkowo najszybszym urządzeniem komunikacyjnym był telegraf, który niestety miał swoje wady- wymagał przede wszystkim zastosowania alfabetu morse’a, którym posługiwalii się tylko doświadczeni telegrafiści ,marynarze i piloci. Później dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możliwym się stało przekazywanie fonii za pośrednictwem urządzeń komunikacyjnych W tej chwili można było usłyszeć autentyczny głos osoby do nas telefonującej Telefony komórkowe były początkowo instalowane w samochodach- następnie dzięki gigantowi Nokia przeniosły się także do kieszeni bogatych biznesmenów- inna wielka firma, to jest Samsung rozpropagowała telefony jeszcze bardziej, uczyniła je tańszymi i lepszymi. Wszystko to sprawiło, ze nasz świat zmienia się tak dynamicznie. Olbrzymia prędkość przekazywania informacji ma gigantyczny wpływ ma wszystko co nas otacza. Bez telefonów komórkowych nie możliwe by było to czym cieszymy się na co dzień.

Comments are closed.

  • Telefonia przyszłości dla mas.

    W tej chwili ciężko jest sobie wyobrazić normalna egzystencje bez wykorzystania telefonów komórkowych Ciężko by było się komunikować, organizować swoje prywatne sprawy, bądź zamawiać usługi. Dzięki telefonom komórkowym zniknęła masa barier, które wcześniej wydawały się nie do przeskoczenia. To komórki pozwoliły na bardzo łatwe kontaktowanie się bliskich, współpracowników finansowych, a także polityków. Nokia postarał się, … »
  • Jakie możliwości daje nam technologia?

    Technologia zmieniła życie ludzi na całej Ziemi. Tylko w przeciągu stu lat, długość życia, jakość i zadowolenie z niego wyraźnie wzrosły. Bez wątpienia to wszystko możemy zawdzięczać technologii, która rozwinęła się w niesamowitym stopniu. Rozwój technologiczny jest bardzo silny. Warto jest przede wszystkim dostrzec zmiany w dziedzinie telekomunikacji, a także w informatyce. Komputery odmieniły codzienne … »