Dlaczego lubimy telefony komórkowe?

Telefony komórkowe są powszechnie wszystkim znane, chociaż jeszcze 25 lat temu to tylko i wyłącznie elita mogła się pochwalić cegłą” był to szczyt lansu, rozmawianie z kimś po drugiej stornie ziemi w czasie rzeczywistym, nie będąc nawet podłączonym z użyciem kabla. Dla ludzi był to olbrzymi szok, w końcu zyskali możliwość kontaktowania się ze wszystkimi w każdym czasie. Jest to niesamowite. Telefony to przyszłość techniki, a co za tym idzie i świata. Dzięki powiadamianiu służb z użyciem komórek, możliwe jest ich szybsze reagowanie na rożnego typu zdarzenia, co zwiększa szanse ofiar na przeżycie. Dodatkowo należy tez zauważyć, ich coraz bardziej nasilona mikronizacja wszystkiego jest efektem działalności dużych firm typu nokia, mających na celu maksymalizacje zadowolenia klientów. Firma Samsung korzystając z doświadczeń apple pozwoliła każdemu posiadać smart fona za naprawdę rozsądną cenę Teraz każdy może mieć przy sobie swój komputer i schować go w kieszeni. Jest to naprawdę olbrzymia rewolucja, która nie miała miejsca nigdy wcześniej

Comments are closed.

  • Urozmaicona przestrzeń wokół domu

    Przestrzeń wokół domu powinna być przede wszystkim ciekawie ozdobiona, dzięki czemu dom będzie przykuwał uwagę i wyglądał na o wiele bardziej atrakcyjny. Przestrzeń tą można kreować na różne sposoby wykorzystując do tego celu różne elementy ozdobne. »
  • Telefony komórkowe- skąd się wzięły?

    Początki telefonu można datować na naprawdę odlegle czasy. Istotnym przełomem było wynalezienie telegrafów, które pozwoliły przekazywać rożne informacje na bardzo dużą odległość. Dało to możliwość bardzo szybkiego i skutecznego komunikowania się. Oczywiście telegrafy wymagały obecności osób znających alfabet morse’a i było to wymagane zarówno przez nadawce jak i odbiorce komunikatu. Po wynalezieniu pierwszego telefonu, zaczęły … »