Czy warto jest inwestować w przemysł telekomunikacyjny?

Boom w trakcie rozwoju technologii komórkowej był olbrzymi. Kilku wynalazców zwęszyło fakt, iż telefony to przyszłość, postanowili je udoskonalić i oddać do dyspozycji każdemu, kto by potrzebował się szybko z kimkolwiek skontaktować. Na inwestycji w firmy takie jak nokia można było w latach 80 zarobić grube miliony. Nie wiele osób miało jednak takiego nosa do inwestycji, pomimo to stale jest to atrakcyjny sektor giełdowy, gdzie spokojnie można lokować pieniądze. Komunikacja odchodzi powoli od technik głosowych, starając się je zastąpić szybszymi i tańszymi koneksjami internetowymi. Ponadto niektórzy przedsiębiorcy z tej branży, choćby samsung, starają się przekazywać znacznie więcej- umożliwiając wyświetlanie u odbiorcy hologramu. Rozmowy z użyciem kamerek przez telefon nie są już czymś wyjątkowym b bardzo łatwo jest je przeprowadzić. Telefony stały się również narzędziem do łączenia się z internetem, co multiplikuje możliwości kontrakcyjne. Teraz każdy może bez problemu się kontaktować z kimkolwiek ma ochotę.

Comments are closed.

  • Telefony komórkowe dla każdego- jak można to osiągnąć

    Nikt jeszcze 20 lat temu nie mógł nawet marzyc o tym, ze telefon komórkowy będzie posiadał każdy W tej chwili ciężko jest nam sobie wyobrazić, ze można żyć bez korzystania z nich. Komórkowe telefony to przyszłość, można o tym powiedzieć bez dwóch zdań- warto jest się jednak zastanowić co stoi za takim boomem technologicznym w … »
  • Po co nam potrzebne są komórki?

    W tej chwili nikt współcześnie nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego, nie ma się czemu dziwić. Ludzie w niezwykłym stopniu przywykli do rozmów telefonicznych za naprawdę niskie ceny, które można wykonać w bardzo szybki i łatwy sposób. Wcześniej rozmowa telefoniczna wiązała się z koniecznością połączenia z centrala, która przekazywała nasze połączenie dalej. W tej … »