Czy warto jest inwestować w przemysł telekomunikacyjny?

Boom w trakcie rozwoju technologii komórkowej był olbrzymi. Kilku wynalazców zwęszyło fakt, iż telefony to przyszłość, postanowili je udoskonalić i oddać do dyspozycji każdemu, kto by potrzebował się szybko z kimkolwiek skontaktować. Na inwestycji w firmy takie jak nokia można było w latach 80 zarobić grube miliony. Nie wiele osób miało jednak takiego nosa do inwestycji, pomimo to stale jest to atrakcyjny sektor giełdowy, gdzie spokojnie można lokować pieniądze. Komunikacja odchodzi powoli od technik głosowych, starając się je zastąpić szybszymi i tańszymi koneksjami internetowymi. Ponadto niektórzy przedsiębiorcy z tej branży, choćby samsung, starają się przekazywać znacznie więcej- umożliwiając wyświetlanie u odbiorcy hologramu. Rozmowy z użyciem kamerek przez telefon nie są już czymś wyjątkowym b bardzo łatwo jest je przeprowadzić. Telefony stały się również narzędziem do łączenia się z internetem, co multiplikuje możliwości kontrakcyjne. Teraz każdy może bez problemu się kontaktować z kimkolwiek ma ochotę.

Comments are closed.

  • Technologia i szanse dla całej ludzkości

    Technologia otwiera przed ludźmi na całym świecie olbrzymie możliwości. Nie musimy się już obawiać pewnych chorób, mamy też możliwość komunikowania się szybko z ludźmi na całym świecie. Zwieńczeniem tego jest szybkie podróżowanie, które jest umożliwione przez nowoczesne środki lokomocji. Nie należy na pewno ignorować szans jakie zostały nam dane. Technologia daje bogactwo rozwiązań. To od … »
  • Telefony są przyszłością- to prawda?

    Ciężko jest orzec czy współczesne telefony to przyszłość W tej chwili rola telekomunikacyjna telefonu została nieco zdegradowana. Pryncypalna role przypisuje się teraz internetowi, gdyż pozwala się komunikować szybko z bardzo dużą liczba osób Do tego jest o wiele tańszy niż połączenia telefoniczne. Telefon ma naturalnie swoje atuty, którymi przewyższa niektóre możliwości internetu. Nie warto jest … »