Telefon sterowany zdalnie

Telefon sterowany zdalnie
Jeszcze nie tak dawno ekrany dotykowe były rewolucją, ponieważ wprowadzały one możliwość sterowania swoim telefonem za pomocą ruchu ręki. Dziś jednak posuwamy się jeszcze dalej aby doprowadzić do tego aby w przyszłości smart-fony były mimo wszystko sterowane zdalnie. Mowa oczywiście o technologii Magic Finger, która została pokazana światu nie tak dawno. Oczywiście samo urządzenie jest nie tylko małe, ale przypomina nam ono kształtem naparstek, który umieszczamy na jednym palcu. Dzięki takiemu zastosowaniu możemy sterować nowym telefonem lub tabletem nawet, gdy nie ma go w zasięgu naszego wzroku. Możemy zrobić, więc w bardzo prosty sposób tak, że po dotknięciu palcem danej rzeczy przywołać funkcję wiadomości głosowych w naszym urządzeniu. Brak dotyku telefonu to już nie problem, zwłaszcza że możemy zadzwonić dzięki temu urządzeniu i nie wyjmować nawet telefonu z naszej kieszeni. Jest to coś nowego co wprowadza do naszego życia dużą wygodę. Jednak, zanim taka technologia na dobre pojawi się w naszym życiu minie trochę czasu jest to tylko pokazanie, że rozwój technologii nie stoi dzisiaj w miejscu.

Comments are closed.

  • Technologia i szanse dla całej ludzkości

    Technologia otwiera przed ludźmi na całym świecie olbrzymie możliwości. Nie musimy się już obawiać pewnych chorób, mamy też możliwość komunikowania się szybko z ludźmi na całym świecie. Zwieńczeniem tego jest szybkie podróżowanie, które jest umożliwione przez nowoczesne środki lokomocji. Nie należy na pewno ignorować szans jakie zostały nam dane. Technologia daje bogactwo rozwiązań. To od … »
  • Technologia wśród nas- czy to nasz przyjaciel?

    Technologia ma olbrzymi wpływ na kształtowanie współczesnego człowieka. Bez wielu wynalazków ciężko by było sobie poradzić z wieloma problemami, które nurtują nasz gatunek od wieków. Oczywiście należy umieć się przystosować. Nie można jednak do końca zaufać technologii i powierzyć jej całe swoje życie. Niesie to niestety za sobą pewne bardzo duże zagrożenia, których nie do … »