Telefon sterowany zdalnie

Telefon sterowany zdalnie
Jeszcze nie tak dawno ekrany dotykowe były rewolucją, ponieważ wprowadzały one możliwość sterowania swoim telefonem za pomocą ruchu ręki. Dziś jednak posuwamy się jeszcze dalej aby doprowadzić do tego aby w przyszłości smart-fony były mimo wszystko sterowane zdalnie. Mowa oczywiście o technologii Magic Finger, która została pokazana światu nie tak dawno. Oczywiście samo urządzenie jest nie tylko małe, ale przypomina nam ono kształtem naparstek, który umieszczamy na jednym palcu. Dzięki takiemu zastosowaniu możemy sterować nowym telefonem lub tabletem nawet, gdy nie ma go w zasięgu naszego wzroku. Możemy zrobić, więc w bardzo prosty sposób tak, że po dotknięciu palcem danej rzeczy przywołać funkcję wiadomości głosowych w naszym urządzeniu. Brak dotyku telefonu to już nie problem, zwłaszcza że możemy zadzwonić dzięki temu urządzeniu i nie wyjmować nawet telefonu z naszej kieszeni. Jest to coś nowego co wprowadza do naszego życia dużą wygodę. Jednak, zanim taka technologia na dobre pojawi się w naszym życiu minie trochę czasu jest to tylko pokazanie, że rozwój technologii nie stoi dzisiaj w miejscu.

Comments are closed.

  • Szał na punkcie komórek.

    Telefony komórkowe stały się bardzo popularne. W tej chwili sytuacja w której nie mamy przy sobie telefonu komórkowego jest naprawdę ciężka do zniesienia. Ludzie czują, że brakuje im czegoś bardzo ważnego, wpadają w stres. Telefony GSM stały się nierozłącznym elementem naszego życia. Łatwość komunikacji, niska cena połączeń to nie jedyne atuty, jakimi mogą się poszczycić … »
  • Czy każde dziecko musi mieć laptopa?

    Już kilkulatek potrafi przejść plansze w grze komputerowej, odpisać maila do kuzyna czy włączyć film w sieci. Dzieci często wymieniają laptopa jako jeden z wymarzonych prezentów na święta czy na urodziny. Czy nasza pociecha powinna dostać własny komputer w momencie, gdy tylko zacznie sprawnie poruszać się w sieci? Rodzice niekiedy umożliwiają dziecku korzystanie ze swojego … »