Telefon sterowany zdalnie

Telefon sterowany zdalnie
Jeszcze nie tak dawno ekrany dotykowe były rewolucją, ponieważ wprowadzały one możliwość sterowania swoim telefonem za pomocą ruchu ręki. Dziś jednak posuwamy się jeszcze dalej aby doprowadzić do tego aby w przyszłości smart-fony były mimo wszystko sterowane zdalnie. Mowa oczywiście o technologii Magic Finger, która została pokazana światu nie tak dawno. Oczywiście samo urządzenie jest nie tylko małe, ale przypomina nam ono kształtem naparstek, który umieszczamy na jednym palcu. Dzięki takiemu zastosowaniu możemy sterować nowym telefonem lub tabletem nawet, gdy nie ma go w zasięgu naszego wzroku. Możemy zrobić, więc w bardzo prosty sposób tak, że po dotknięciu palcem danej rzeczy przywołać funkcję wiadomości głosowych w naszym urządzeniu. Brak dotyku telefonu to już nie problem, zwłaszcza że możemy zadzwonić dzięki temu urządzeniu i nie wyjmować nawet telefonu z naszej kieszeni. Jest to coś nowego co wprowadza do naszego życia dużą wygodę. Jednak, zanim taka technologia na dobre pojawi się w naszym życiu minie trochę czasu jest to tylko pokazanie, że rozwój technologii nie stoi dzisiaj w miejscu.

Comments are closed.

  • Terenowy rower

    Trzeba przyznać, że miłośnicy kółek rowerowych mają co jakiś czas możliwość sprawdzenia coraz to nowszych modeli, które zdecydowanie są nastawione tak aby w pełni promować nową technologię, która dopiero jest w początkowym stadium rozwijania się. Oczywiście nie należy zapominać, że dziś nietypowy wygląd takiego pojazdu daje nam często nowe właściwości. Specjalne rowery terenowe są zrobione … »
  • Jakie możliwości daje nam technologia?

    Technologia zmieniła życie ludzi na całej Ziemi. Tylko w przeciągu stu lat, długość życia, jakość i zadowolenie z niego wyraźnie wzrosły. Bez wątpienia to wszystko możemy zawdzięczać technologii, która rozwinęła się w niesamowitym stopniu. Rozwój technologiczny jest bardzo silny. Warto jest przede wszystkim dostrzec zmiany w dziedzinie telekomunikacji, a także w informatyce. Komputery odmieniły codzienne … »