Sztuczna czaszka

Czy faktycznie technologia 3D staje się już na tyle rozpowszechniona w medycynie, by na stałe wykorzystywać ogólne możliwości jakie nam one dzisiaj daje. Można się przekonać, w którym miejscu stoi ta technologia obserwując jak można odtworzyć dziś nawet kawałek czaszki, Oczywiście było to eksperymentalne podejście i próba dziewicza, ale jak widać udała się ona w 100%. Oczywiście był to tylko i wyłącznie próbny zabieg potwierdzający tylko fakt, że technologia 3D w swoim czasie na pewno odegra w medycynie większą rolę i dlatego też tak wykonane sztuczne kości są bynajmniej trwałe. Czy to oznacza, że dzisiaj uzyskujemy większą szansę na ratowanie życia. To dopiero okaże się w chwili, kiedy naprawdę technologia 3D rozpowszechni się dopiero w takim momencie będziemy mogli powiedzieć czy czeka nas prawdziwa rewolucja w medycynie odtwórczej i czy jest szansa na wydłużenie w ten sposób życia człowieka. tak naprawdę to medycyna ma tu duże pole do popisu i ogólny rozwój to kwestia czasu jak nie kilku lat.

Comments are closed.

  • Terenowy rower

    Trzeba przyznać, że miłośnicy kółek rowerowych mają co jakiś czas możliwość sprawdzenia coraz to nowszych modeli, które zdecydowanie są nastawione tak aby w pełni promować nową technologię, która dopiero jest w początkowym stadium rozwijania się. Oczywiście nie należy zapominać, że dziś nietypowy wygląd takiego pojazdu daje nam często nowe właściwości. Specjalne rowery terenowe są zrobione … »
  • Popularność hurtowni wódki wśród potencjalnych klientów

    Nie wszystkie osoby zainteresowane kupnem alkoholu chętnie korzystają z samej hurtowni wódki. Dzieje się tak dlatego, że hurtownia wódki zajmuje się sprzedażą wódki i różnych napojów alkoholowych przygotowywanych przy wykorzystaniu wódki. Tymczasem w sprzedaży dostępne są także inne rodzaje alkoholu, które tylko w niewielkim stopniu zawierają wódkę. »