Sztuczna czaszka

Czy faktycznie technologia 3D staje się już na tyle rozpowszechniona w medycynie, by na stałe wykorzystywać ogólne możliwości jakie nam one dzisiaj daje. Można się przekonać, w którym miejscu stoi ta technologia obserwując jak można odtworzyć dziś nawet kawałek czaszki, Oczywiście było to eksperymentalne podejście i próba dziewicza, ale jak widać udała się ona w 100%. Oczywiście był to tylko i wyłącznie próbny zabieg potwierdzający tylko fakt, że technologia 3D w swoim czasie na pewno odegra w medycynie większą rolę i dlatego też tak wykonane sztuczne kości są bynajmniej trwałe. Czy to oznacza, że dzisiaj uzyskujemy większą szansę na ratowanie życia. To dopiero okaże się w chwili, kiedy naprawdę technologia 3D rozpowszechni się dopiero w takim momencie będziemy mogli powiedzieć czy czeka nas prawdziwa rewolucja w medycynie odtwórczej i czy jest szansa na wydłużenie w ten sposób życia człowieka. tak naprawdę to medycyna ma tu duże pole do popisu i ogólny rozwój to kwestia czasu jak nie kilku lat.

Comments are closed.

  • Wybór telefonu komórkowego.

    Telefony komórkowe są niesamowitym wynalazkiem. Wszystko zaczęło się ponad 100 lat temu, gdy brytyjski wynalazca Graham Bell stworzył pierwszy telefon. Cały ten wynalazek był oparty na telegrafie, innym bardzo ważnym dziele inżynierów, który zrewolucjonizował światową komunikację. Bell chciał pójść dalej i nie przesyłać jedynie impulsów elektrycznych, a całą fonię, by móc usłyszeć ciepły głos ukochanej, … »
  • Współczesna technologia komputerowa w praktyce

    Tak naprawdę największe cuda współczesnej informatyki nie są dostępne dla przeciętnego komputerowca. Wielkie firmy tworzą naprawdę superkomputery wielkiej mocy, które pozwalają wykonywać szereg bardzo skomplikowanych obliczeń matematycznych w krótkim czasie. Zasoby tych komputerów pozostają jednak mocno niewykorzystane czasami. W tego typu sytuacjach administrator super komputera decyduje się udzielić komuś zdalnie mocy obliczeniowej. Udostępnia powiedzmy kilka … »