Interaktywne roboty

Warto zauważyć, że rozwój robotyki jest dziś bardzo widoczny zwłaszcza, jeśli przyjrzymy się mniej więcej rzeczom, które przecież kojarzą nam się dzisiaj z niczym innym jak z odpowiednim podejściem, które w naszym wypadku dąży powoli do wprowadzenia interaktywnych robotów imitujących ludzką twarz. Mają mieć one głównie charakter informacyjny, przez co będzie można je głównie zastosować w miejscach, gdzie mamy do czynienia z tłumem ludzi. Co oznacza, że być może technologia ta sprawdzi się między innymi na lotniskach, czy też nawet w muzeum. Pomimo że mamy do czynienia z robotem potrafi on rozróżnić czy jesteśmy smutni czy żli, a także odpowiadać na to mową jak i mimiką dzięki czemu jest to przełom w tej dziedzinie. Oczywiście opcja śledzenia zachowania nawet do 12 osób to umiejętna sprawa a sam robot może wyświetlić jaką chce twarz jest tu, więc pełna dowolność. Dzięki czemu robot może nam przypominać nawet sławną osobę co na pewno ma znaczenie dla osób odwiedzających. Jest to technologia naszych czasów.

Comments are closed.

  • Miejsca stawiania ogrodzeń

    Ogrodzenia stawiane są w wielu różnych miejscach. Jednymi z takiej miejsc są posesje i ogrody, a innymi duże gospodarstwa i różne przedsiębiorstwa. Dlatego w sprzedaży dostępne są różnego rodzaju ogrodzenia, które ze względu na posiadane przez siebie właściwości bardzo dobrze sprawdzają się jako zabezpieczenia budynków i całych posesji oraz miejsc prowadzenia działalności gospodarczej. Czasami z … »
  • Czy ludzie korzystają z komórek?

    Rozwój technologii komórkowych dal olbrzymie możliwości ludziom- łatwą i szybka komunikacja. Telefon komórkowy był jedna z najczęściej używanych rzeczy przez ludzi, dlatego tez producenci, choćby Nokia, próbowali udoskonalać swoje urządzenia, umieszczając w nich coraz nowocześniejsze podzespoły, co dawało zresztą nowe funkcje tym telefonom. Telefony to przyszłość, można mieć co do tego twierdzenia pewność, nie można … »