Interaktywne roboty

Warto zauważyć, że rozwój robotyki jest dziś bardzo widoczny zwłaszcza, jeśli przyjrzymy się mniej więcej rzeczom, które przecież kojarzą nam się dzisiaj z niczym innym jak z odpowiednim podejściem, które w naszym wypadku dąży powoli do wprowadzenia interaktywnych robotów imitujących ludzką twarz. Mają mieć one głównie charakter informacyjny, przez co będzie można je głównie zastosować w miejscach, gdzie mamy do czynienia z tłumem ludzi. Co oznacza, że być może technologia ta sprawdzi się między innymi na lotniskach, czy też nawet w muzeum. Pomimo że mamy do czynienia z robotem potrafi on rozróżnić czy jesteśmy smutni czy żli, a także odpowiadać na to mową jak i mimiką dzięki czemu jest to przełom w tej dziedzinie. Oczywiście opcja śledzenia zachowania nawet do 12 osób to umiejętna sprawa a sam robot może wyświetlić jaką chce twarz jest tu, więc pełna dowolność. Dzięki czemu robot może nam przypominać nawet sławną osobę co na pewno ma znaczenie dla osób odwiedzających. Jest to technologia naszych czasów.

Comments are closed.

  • Technologia komórkowa wśród nas.

    Telefony są obecne w naszej rzeczywistości już od lat. W zasadzie nie zmieniła się w ogóle forma rozmów telefonicznych, jednak znacznemu rozwojowi uległa technologia. W tej chwili współczesne smart fony, których jednym z prekursorów były telefony firmy samsung dają olbrzymie możliwości- oprócz łączności z internetem, telefony te zyskują coraz większa moc obliczeniowa, mogą sobie radzić … »
  • Popularność hurtowni wódki wśród potencjalnych klientów

    Nie wszystkie osoby zainteresowane kupnem alkoholu chętnie korzystają z samej hurtowni wódki. Dzieje się tak dlatego, że hurtownia wódki zajmuje się sprzedażą wódki i różnych napojów alkoholowych przygotowywanych przy wykorzystaniu wódki. Tymczasem w sprzedaży dostępne są także inne rodzaje alkoholu, które tylko w niewielkim stopniu zawierają wódkę. »